Скачать реферат на тему нетрадиційні методи малювання в дитячому садку Я попросил дмитрия и майкла отдохнуть. Старшая команда юношей играла в подгруппе 'с', младшая в подгркппе 'g', девочки в подгруппе 'd'. Что забирается именно этой минуты тут, по-моему, все. Вони повторюють ваші дії в дитячому садку. 7. Дотримуйтеся режиму харчування. Зумійте переконати сина чи доньку споживати всі страви, навіть ті, які вони не люблять, але які є для них необхідни¬ми й корисними.. 25 бер. 2015 . Для цього в дитячому садку організовані і проводяться : педагогічні. Калуська Л., Щулькіна Н. Валеологія в дитячому садку та вдома. Архив метки: валеологія в дитячому садку. Формування валеологічних знань дітей дошкільного віку. 22 февраля 2013.. Конспект гри з валеології «Що? Де? Коли? »: Мета: в ігровій формі узагальнити і систематизувати наявні у дітей - - Мета: в ігровій формі узагальнити і систематизувати наявні у дітей уявлення про збереження здоров'я. Бігла полем ковбаса Мета: познайомити батьків з організацією навчально-виховного процесу ДНЗ. Розвивати музичні здібності: ладове чуття, музично-слухову уявлення, чуття ритму. КУРСОВА РОБОТА НА ТЕМУ: «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ МАТЕМАТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ» г. Одесса 2010 г. Вступ Нові суспільно-економічні відносини в Україні викликали появу суперечності між соціальним замовленням на творчу. •§ 3. Методика роботи з українською казкою в дитячому садку. •Розділ VI українські обрядові пісні. •Розділ VIII українські національні народні ігри в дитячому садку. •§ 1. Характеристика народних ігор.. Конспект занять з валеолог в дитячому садку в молодшй груп. Описание файла: Добавлен: 28.03.2016 Скачиваний: 1800 Статус файла: доступен Файл общедоступен: Да Файл закачал: m0dyj1980. Вступ Актуальність теми курсової роботи. Фізичне виховання здійснюється у тісному зв’язку з розумовим, моральним, естетичним вихованням, займає одне з найважливіших місць у підготовці дітей до самостійного життя, виховує рухову грамотність та особистісні якості, сприяє соціальній. Загартування (валеологія). Вихователь: Що ж дітки, нам час повертатись до дитячого садочка. Що для цього ми робимо в дитячому садочку? Програмні завдання: 1) розширити кругозір дітей, 2) активізувати розумові процеси; 3) розвивати логічне мислення та кмітливість; 4) сприяти адаптації дітей до різних життєвих ситуацій. Матеріали та обладнання: - набір конвертів із завданнями, обертовий барабан зі стрілкою, що вказує на конверт, «чудовий мішечок» (коробка), будь- який предмет гігієни (мило, губка, зубна щітка чи інше), 2 непрозорих склянки для фішок, близько 5. Методи навчання: гра, дискусія, логічні міркування, ТРИЗ. Організація заняття. Діти розташовуються на стільчиках або на килимку. Створюється обстановка розкріпачення. Методичні рекомендації. Деті діляться на дві команди. Щоб не витрачати час непродуктивно на лічилки і інші способи формування! Кожна з команд самостійно вибирає собі ім'я. На столі у педагога знаходиться обертовий барабан, на якому розкладені конверти із завданнями. Діти - окремі представники команд - по черзі обертають барабан і беруть конверт, на який вкаже стрілка. Якщо стрілка вкаже на порожнє місце, беруть найближчий конверт, розташований по ходу обертання,Якщо барабана немає, педагог розкладає конверти на столі, 1 та представники команд вибирають будь- який з них. У кожному конверті є завдання для команд. Деякі I завдання носять ігровий характер: скласти картинку, викласти! Більшість завдань є пізнавальними. Тому педагог прагне, щоб відповіді цього типу були повними, глибокими, вичерпними. Фішка дається не за відповідь в I цілому, а за кожне назване положення. Таким чином, на одному завданні команда заробляє кілька фішок. Наприклад, обговорюючи ознаки грипу, діти називають: «Болить голова», «Підвищується температура», «Болить горло», «Слабкість», «Нудота», «Нежить». За це вони отримують 6 фішок. Чим ширший колективну відповідь, тим більше знань набуває кожен конкретний дитина. Завдання такого типу позначені зірочкою. Педагог прагне працювати з мінімальними втратами часу: поки одна команда відповідає, інша думає. Після відповіді вона відразу ж отримує чергове завдання. Той факт, що 2- я команда не чує відповідей 1- й, не повинен викликати тривоги: думати самому набагато важливіше, ніж слухати готові відповіді. Якщо педагог визнає доцільним, через деякий час він повторить конкурс, помінявши командам завдання, і тоді всі діти попрацюють над кожним питанням. Але при бажанні можна створити і таку ситуацію, коли команда вислуховує відповідь суперника, доповнює його і навіть отримує за це фішки. Наприкінці підраховується кількість фішок, зароблених командами, робиться висновок про переможця. Прагнути до «перемоги дружби» не слід: діти повинні відчути смак до боротьби. Послідовність питань на занятті виявиться випадковою. Вартість» питань нерівноцінні: за одні дається всього одна фішка, за інші - кілька. Педагог вживає заходів, щоб ті й інші питання траплялися кожній команді з однаковою частотою. Хід заняття. Вступ.- Хлопці, ви всі бачили по телевізору гру «Що? Де? Коли? »? Давайте і ми пограємо в таку гру. Хочете? (Ответи.)- Ви сіли так, що вийшло дві команди. Виберіть собі назви. Діти пропонують назви команд.)- У мене на столі знаходиться барабан, на якому лежать конверти. У кожному конверті є завдання для команд. Ви по черзі будете підходити до барабана, обертати його і брати той конверт, на який вкаже стрілка. Або: «У мене на столі лежать конверти; ви по черзі будете підходити до столу і вибирати собі завдання».) За кожну правильну відповідь команда отримує фішку. Наприкінці порахуємо фішки і з'ясуємо, хто переміг. Запитання від Незнайки: «Яку допомогу треба надати людині при зубному болю?» (Правильна відповідь: відправити його до лікаря. Запитання від Мурзилки: «За допомогою якого органу ми дізнаємося, що трава зелена, а помідор червоний? Правильна відповідь: за допомогою очей.)Запитання від Русалочки: « За допомогою якого органу ми дізнаємося, що мама кличе нас обідати? Правильна відповідь: за допомогою вух.)Запитання від Чіполіно (обом командам разом): - Команді білочок: «Покладіть в тарілку продукти, в яких багато вітамінів ».- Команді Зайчиків: « Покладіть в тарілку продукти, в яких немає вітамінів ».(Кожній команді видається блюдо з набором з 8 продуктів.)* Запитання від Царівни- жаби: «За якими ознаками можна дізнатися, що людина захворіла на грип?» (Правильні відповіді см. Методичних рекомендаціях.)* Запитання від Звіздаря : «За якими ознаками можна дізнатися, що людина розбив коліно?» (Правильні відповіді: є біль, тече кров, мається пухлина, пошкоджена шкіра, важко ступати на ногу, людина плаче, він впав або об щось ударився і т. Вказівка ?? від Самоделкина (обом командам): зібрати розрізану картинку і назвати, що на ній зображено. Кожній команді видається по картинці, розрізаної на частини.)* Запитання від Знайки: «Як потрібно себе вести, щоб не дозволити мікробам проникнути в організм?» (Правильні відповіді: чистити зуби, мити руки перед їжею, після прогулянки і відвідування туалету, мити овочі і фрукти, мити предмети, що впали на підлогу , прибирати в квартирі, не брати в рот травинок та інших предметів, що знаходяться на вулиці, не гладити незнайомих тварин і т. Запитання від Дресирувальника: «За якими ознаками можна здогадатися, що собака збирається на нас напасти? Правильні відповіді: собака гарчить, гавкає, скалить зуби, піднімає шерсть на спині, махає хвостом, дивиться злобним поглядом, біля неї знаходиться щеня або яка- небудь їжа і т. Запитання від Золотої Рибки (обом командам): «У цій коробці (або« Цього "чудовому мішечку" .. Кожна команда називає будь- які предмети гігієни по черзі, а потім подивимося, кому пощастило, кому вдалося вгадати предмет, що лежить в коробці. Той і отримає фішку. Коробку в студію! Висновок.- Молодці, добре пограли. Давайте порахуємо, скільки фішок заробила кожна команда.
0 Comments
Leave a Reply. |
Details
AuthorWrite something about yourself. No need to be fancy, just an overview. ArchivesCategories |